Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi Bu e-posta mesajı ve onunla iletilen tüm ekler gönderildiği kişi ya da kuruma özel olup, gizli imtiyazlı, özel bilgiler içerebileceği gibi gizlilik yükümlülüğü de taşıyor olabilir. Bu mesajda ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece adres yazarına ait olup, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü’nün resmi görüşünü yansıtmaz. 


Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü bu e-posta içeriğindeki bilgilerin kullanılması nedeniyle hiç kimseye karşı sorumlu tutulamaz. Mesajın yetkili alıcısı veya alıcısına iletmekten sorumlu kişi değilseniz, mesaj içeriğini ya da eklerini kullanmayınız, kopyalamayınız, yaymayınız, başka kişilere yönlendirmeyiniz ve mesajı gönderen kişiyi derhal e-posta yoluyla haberdar ederek bu mesajı ve eklerini herhangi bir kopyasını muhafaza etmeksizin siliniz. Kurumumuz size, mesajın ve bilgilerinin değişikliğe uğramaması, bütünlüğünün ve gizliliğin korunması konusunda garanti vermemekte olup, e-posta içeriğine yetkisiz olarak yapılan müdahale, virüs içermesi ve/veya bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan da sorumlu değildir. 


 Anlayışınız için teşekkür ederiz. 


 Disclaimer 


 This e-mail message, including any attachments, is intended only for the use of the individual or entity to whom it is addressed and may contain confidential, privileged, private information as well as the exemption from disclosure. 


The information and views set out in this email are those of the author and do not necessarily reflect the official position of Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü shall have no liability to any person with regard to the use of the information contained in this message. If you are not the intended addressee(s) or responsible person to inform the addressee(s), you are hereby notified that; any use, dissemination, distribution, or copying of this message and attached files is strictly prohibited. Please notify the sender immediately by e-mail and delete this message and any attachments without retaining a copy. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü do not warrant for the accuracy, completeness of the contents of this email and/or the preservation of confidentiality, and shall not be liable for the unauthorized changes made to this message, viruses and/or any damages caused in any way to your computer system. Thank you for your collaboration.

Mustafa Kemal ATATÜRK
Türkiye Kömür İşletmeleri